Trzy suche i łuszczące się plamy na plecach

Witam od kilku lat borykam sie z dziwnymi plamami na plecach wdluz kregoslupa jest ich dokladnie 3 jedna znajduje sie na lini stanika druga duzo ponizej a trzecia na samym dole kregoslupa sa to szaro bordowe plamy wielkosci mniejsze niz orzech wloski sa suche luszczace sie i czasem swedzace jak je wyleczyc? I co to takiego bo nie przypominaja znamiona czy pieprzyki dodam iz sa plaskie. Bede wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam

Jeśli sprawa ciągnie się tak długo, to sama nie zniknie. Diagnoza na odległość to byłoby tylko zgadywanie. Trzeba pójść do dermatologa.