Usunięcie torbiela ze skrzyżowania nerwu wzrokowego

WITAM mama jest po usuńięciu torbiela ze skrzyżowańia nerwu wzrokowego trwało to, aż 3 lata .Po operacji odbiera światło nie widzi BARDZO PROSZĘ O POMOC

Za mało danych klinicznych (głównie wyników badań obrazowych np. rezonansu magnetycznego celowanego), aby ocenić i doradzać jak należy w chwili obecnej postępować. Proszę w tej sprawie najlepiej udać się na konsulatcję kontrolną do neurochirurga. On udzieli zapewne w tej sprawie odpowiednich, wiarygodnych i dokładnych informacji.