Usuwanie blizn a znieczulenie lidokainą

Jestem alergikiem . miałam miec zabieg usuniecia blizny pionowej po cieciu cesarskim w znieczuleniu miejscowym , zrobiłam test na lidokaine i okazało sie ze jestem uczulona na w/w. W zwiazku z tym jakie jest dalsze postepowanie- narkoza ogolna ? ps. czy to prawda ze do znieczulania miejscowego przy tego zabiegach uzywa sie wylacznie lidokainy ?

Znieczulenie można wykonać na kilka sposobów w tym znieczulenie ogólne. Po Pani pytaniu domyślam się że rozmawiała Pani z chirurgiem czy też ginekologiem i zabieg miał być wykonany w znieczuleniu miejscowym. Powinna się Pani umówić na rozmowę z anestezjologiem, który będzie musiał uczestniczyć przy zabiegu.