Utrata wagi i popuszczanie kału przez 11-letnie dziecko

Dzień dobry,mój 11-letni syn w ciągu miesiąca schudł 5 kg(obecna waga 39 kg).Je tyle samo ile jadł. Od miesiąca popuszcza kał.Wczoraj byliśmy u lekarza i podczas badania brzucha wyczuwalne jest zgrubienie na jelicie w okolicy pępka po lewej stronie.Pani Doktor powiedziała ze może to być kał,jednak dziecko wypróżnia się 2-3 razy dziennie. w 2014 roku był w szpitalu 10 dni na tzw. wlewkach 3 razy.Po 2 dniach niestety problem popuszczania kału powrócił. dadam ze dziecko nie czuje kiedy leci kał.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza gastroenterologa dziecięcego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.