W jaki sposób dochodzi do zakażenia wirusem HIV?

Dzień dobry Miałem seks w Maju z osobą zarazona hiv nie powiedział mi tego włożyłem mu w odbyt poten wyciaglem jego nasienie spuścił. Mi się do buzi mogę mieć hiv

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej istnieje ryzyko, że doszło do zakażenia wirusem HIV. Sugeruję, by niezwłocznie udał się Pan do poradni chorób zakaźnych, gdzie lekarz przeprowadzi pełną diagnostykę.