W jaki sposób leczyć gradówkę u dziecka?

Witam, Mam pytanie odnośnie gradowki na oku u mojej poltorarocznej córki. Walczymy z tym problemem od 8 miesięcy i nie możemy tego pokonać. Chodzimy od okulisty do okulisty, każdy z nich zapisuje różne krople i maści. Jednak efektów nie ma. Jestem już załamana i nie wiem co robić. Żaden lekarz nie umie jej pomóc. Były również okłady np z sody oczyszczonej, rywanolu, a także różnych ziół. Na zabieg chirurgiczny też się nie kwalifikuje, bo jest zbyt mała. Może jest tu ktoś z państwa co mozedoradzi

Witam.ja stosuje płyn Blrphasol na brzegi powiek maść Maxitrol3x do oka do środka nie na powiekę i suche okłady. Jest też ważne czy gradowna ma guzek po wewnetrzej części powieki. Należy również okazać dłonie dziecka odjazaczem w żelu .zoperowac można jak skończy rok np w Katowicach. Pozdrawiam serdecznie