Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

W jaki sposób wyleczyć problem przedwczesnego wytrysku?

Witam Mam prawie 36 lat i od długiego czasu borykam się z problemem przedwczesnego wytrysku. Od pewnego czasu tj. ok pół roku mój problem jest już na tyle nasilony, że dochodzi do sytuacji kiedy wprowadzam penisa w partnerkę i następuje wytrysk i nie potrafie tego zahamować. Zastanawiam sie czy nie zacząć wspomagać się może w sposób farmakologiczny - jest pełno na rynku tabletek na opóźnienie wytrysku tylko nie wiem co one są warte i które wybrać? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 36 LAT 11 miesięcy temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Farmakologiczne leczenie wytrysku przedwczesnego prowadzi lekarz seksuolog i tam najlepiej się zgłosić. Warto także rozważyć równoległe leczenie psychoterapeutyczne, np. w nurcie poznawczo-behawioralnym z elementami treningowymi.

Stosowanie środków dostępnych bez recepty jest bezzasadne.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
umów wizytę 0

Witam. Przy tak długotrwałym i tak nasilonym problemie konieczne wydaje mi się udanie się do lekarza seksuologa aby zastosował on, oparte na specjalistycznej diagnostyce i dobrane do specyficznej dla Pana etiologii opisanego zaburzenia, leczenie.Odradzam samodzielne eksperymentowanie z lekami.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety