Włoski na szyi i pogorszenie samopoczucia

Mam problemy z pęcherzem ,jelitami,refluks,wysypki,lamiace się paznokcie,wypadajace wlosy,okresowa mialam zaburzenia tarczycy ,ktore dieta się unormowały.Dolegają mi napady sennosci ,bole kregoslupa.mialam dizesiatki badan sposrod ktorych jedynie okresowo byla niedoczynnosc tarczycy lecz teraz tsh jest w normie.reszta wynikow cukier,hormony,morfologia,usg,rezonans ,kal i krew,mocz w normie.dodam jeszcze ze pojawily mi wloski na szyi a jestem kobieta ,28 lat bez nalogow i nadwagi .prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jakie ma Pani problemy z jelitami, pęcherzem, itd. Zamieszczony opis jest dość lakoniczny, co właściwie uniemożliwia odpowiedź na Pani pytanie. Sugeruję, by postępowała Pani wg zaleceń lekarza prowadzącego.