Wykonanie badania urodynamicznego tydzień po tomografii komputerowej

Witam,czy badanie urodynamiczne można wykonać dzień po tomografii komputerowej z kontrastem jamy brzusznej i miednicy? Czy tak krótki odstęp między badaniami nie wpłynie na wynik badania urodynamicznego?

Witam serdecznie,

Nie ma to wpływu na badanie urodynamiczne. Mimo wszystko sugeruję poinformować o tym personel Pracowni , która ma badanie wykonać.

Pozdrawiam.