Wynik biopsji wątroby 40-letniej osoby do analizy

Proszę o zinterpretowanie wyniku biopsji wątroby.(materiał zawiera 16 przestrzeni wrotnych.widoczne pogrubiałe beleczki hepatocytów.przestrzenie wrotne szerokie zawierają średniego stopnia naciek zapalny ogniskowo gęsty(..)blaszka graniczna przerwana przez naciekzapalny na ponad 50%obwodu.w zrazikach obecne rozsiane cechy zwyrodnienia baloniastego(.)Obecna martwica typu ogniskowego do 4 w polu widzenia,włóknienie typu okołowrotnego, obraz Hepatitis chronica c(A-9), Fibrosis (F-3). czy to źle?

Interpretacją najlepiej, żeby zajął się prowadzący hepatolog. Opis wskazuje na zaawansowane zmiany zapalne w zakresie miąższu wątroby w przebiegu przewlekłego zapalenia prawdopodobnie na podłożu zakażenia wirusem typu C. Zmiany są znacznie nasilone.