Wynik RTG klatki piersiowej a podejrzenie raka płuc
Dostałem wynik RTG klatki piersiowej w którym jest: Pojedyncze linijne zacienienie w polu dolnym płuca lewego przysercowo. Wnęki naczyniowo poszerzone. Zatoki p-ż wolne. Przepony wolne. Proszę o informację co to jest ponieważ w pracy mnie postraszono że zacienienia to może być rak. Z góry dziękuję, pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 66 LAT ponad rok temu
Przyczyny wysokiej umieralności na raka prostaty w Polsce
Witam , jesli to cały opis - to opisujący nie miał żadnych wątpliwości bo zapewne by to napisał , proponując np. dalszą diagnostykę , zż