Jak mam rozumieć swój opis rtg płuc?

Witam. Czy mogłabym prosić o wyjaśnienie opisu RTG Płuc? Słabo wydzielające się zacienienie 11mm w rzucie krzyżujących się żeber IV L i VII L - przypadkowy układ cieni? do oceny kontrolnej rtg. zaznaczony rysunek oskrzelowy przysercowo w polu dolnym P płuca. Wnęki naczyniowe, biegun górny wnęki najprawdopodobniej P na zdjęciu bocznym wydaje się nieco zagęszczony. Przepona wolna.

Niestety nie wiem jaki jest problem klinicznie, więc nie mogę się odnieść do badania RTG. Proszę wynik analizować z lekarzem, który zlecił pani wykonanie badania. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.