Wynik tomografii komputerowej wątroby

Witam chciałabym zapytać co oznacza taki wynik tomografii komputerowej : Wątroba nie powiększona o jednorodnej strukturze.Niewielki obszar zmniejszonej densyjnosci ś.15mm podtorebkowo w sąsiedztwie więzadła obłego -obszar zaburzenia perfuzji? .poza tym bez zmian ogniskowych .

Lek. Tomasz Budlewski

nie ma powodów do niepokoju, prosze zgłoscic się z wynikiem do lekarza zlecającego badanie. zaburzenia perfuzji to zaburzenia przepływu krwi.