Wypadanie włosów u 22-letniej kobiety

Witam mam 22 lata i strasznie wypadaja mi wlosy w niektorych miejscach na glowie mam juz lyse placki uzywam dobrych odzywek na wypadabie wlosow radical biore dodatkowo zelazo a wlosy nadal wypadaja garściami :( czym moze to byc spowodowane

Aleksander Ropielewski

Przyczyną łysienia mogą być zaburzenia hormonalne, niedobory żywieniowe lub łysienie plackowate. Zachęcam do wizyty u dermatologa, który ustali przyczynę i ew. zasugeruje opcje leczenia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Problemy z włosami mogą być spowodowane wieloma chorobami, zabiegami oraz lekami. Powinna Pani udać się do lekarza, który po pierwsze określi rodzaj łysienia, a następnie zleci badania laboratoryjne dla ustalenia ich przyczyny.