Brak włosów za uszami a łysienie plackowate

Mam 26 lat o kilku dni zauwazylam ze za uszami mam brak wlosow,gladka powierzchnia o dosyc sporym obszarze...Biore tabletki antykonepcyjne i ostatnio mam duzo stresow zwiazanych z praca i choroba rodzicow. Czy moze to byc lysienie plackowate??czy jakas inna powazna choroba??w tym miesiacu mam wizyte u dermatologa, jakie badania powinien zlecic??

Witam serdecznie. Kluczowe będzie badanie bezpośrednio przez lekarza. Nie można wykluczyć takiej sytuacji, jednak nie warto na zapas się stresować.