Wysoka gorączka u 5-miesięcznego dziecka

mój 5-cio miesięczny synek w nocy miał gorączke 39,6 po podaniu ibufenu spadła do 38,4 a potem znów podskoczyła.teraz jest w szpitalu pod kroplówką i lekarze nie znaleźli przyczyny.zadnych innych objawów.a gorączka o15,15godz.39,2.co robić

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.