Wytrzeszcz u 30-latki z nadczynnością tarczycy

Jestem chora na nadczynność tarczycy w maju ubiegłego roku miałam bardzo złe wyniki i od maja chodząc prywatnie do lekarza mam podawany metizol i propranolol. Ostatni 14.01.2015r.przy wizycie u endokrynologa chciałam zmiany leczenia, bo już mam skutki uboczne i pogorszył mi się wzrok a nie mówiąc już o wytrzeszczu oczu. Mam 30 lat i jestem ładną kobietą więc bardzo mi zależy by wrócić do minimum z przed. Jak długo jeszcze powinnam być na tych lekach, bo wyniki mi się poprawiły a nadal mam wytrzeszcz

Aleksander Ropielewski

Wytrzeszcz może nigdy nie ustąpić lub zmniejszyć się jedynie częściowo. Jeżeli powoduje on zaburzenia lub pogorszenie wzroku być może konieczna jest operacja plastyki oczodołu.