Wzrost 14-letniej osoby

Witam , proszę o poradę , pomoc ponieważ moja córka mierzy zaledwie 152 cm mając 14 lat zawsze była najmniejsza w przedszkolu teraz w szkole... jej rówieśnicy a zwłaszcza dziewczynki maja średnio 165 cm . Chcę dodać ze ja mam 153 cm a mój mąż 175 cm . Czy są jeszcze jakieś szanse że urośnie ? a jeśli tak to mniej więcej ile ? Z góry dziękuje i pozdrawiam .

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że szanse są aa ale nie można przewidzieć ile. Proponuje udać się do lekarza ortopedy . Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.