Z czego wynika taki ból zębów?

Witam,ogólnie od dwóch lat borykam się z bólami zębów - ból zęba -dentysta-niestety zdj rtg i leczenie kanałowe tak mam leczone w tej chwili polowe zębów z czego polowe usunięte przez właśnie kanałowke,mało tego doszło zwyrodnienie prawej str ssż -wynik rezonansu tak wykazał. Mam porobione od dwóch lat częściowe protezki najpierw akrylowa teraz szkieletowa. Leczona równiej jestem od 2 lat pod katem neuralgi(leki nie pomagają ) ból zębów jest nadal ale od kilku dni ból nie dowytrzymania i to zaczął się w miejscu gdzie nie mam ząbków w żuchwie po prawnej stronie i ciągnie się aż do ucha to miejsce aż mnie pali czuje takie ciepło jakby taki wysięk już nie wiem jak to nazwać,i ciągnie się czasami do węzła. Ten ból w miejscu braków jedt potężny,czy to ma jakiś związek ze stawem ? Nawet miejscami drży mi cała szczeka dolna zdj miałam tyle porobione ze głowa mała , proszę chociaż o taka pomoc gdzie mogę się z tym wszystkim udać ? A zwiedziłam naprawdę bardzo dużo stomatologów

Podane przez Panią objawy oznaczają nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu szczęk, stawu skroniowo żuchwowego, postawy, asymetrię czaszkowo-zgryzową, napięcie mięśni głowy i szyi powodujące powstanie tzw punktów spustowych imitujących ból zęba. Konieczne jest kompleksowe leczenie wszystkich zaburzeń, współpraca dentysty i fizjoterapeuty. Pozdrawiam