Zabieg wycięcia gradówki

Witam! Córka miała zabieg wycięcia gradowki na dolnej powiece, była ona dość duża (ziarnko grochu). Po zabiegu stosuje masc w kroplach antybiotyk. Minął tydzień a gradowka jakby dalej jest , trochę mniejsza ale jest.od razu po zabiegu wyglądało to tak jak teraz !!! Czy została zle wycięta? Czy to normalne i trzeba poczekać dłużej aż zniknie całkiem?? Ile czasu potrzeba żeby całkiem znikła??

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty.