Zaburzenia neurologiczne a korekta przegrody nosowej

Mam pytanie.. kilka miesięcy temu miałam operacje przegrody w narkozie. 2 tyg po zaczęły się dziać dziwne rzeczy.. zaczęło mi wyzerac twarz i oczy od środka. Zaczął szwankować mózg. Pojawiła się znieczulica i mam zniszczone życie. Czy mogły to spowodować np maska do anastezji źle wyczyszczona z toksyny i ta chemia mogla mi wejść do krwi??

Radzę zgłosić się na kontrolę do LARYNGOLOGA.
Może kontrolne badania ?
Na pewno jakiś czas po zabiegu mogą występować nieprzyjemne drętwienia itp,
to jednak zabieg chirurgiczny, na twarzy, w "czułym" obszarze.
Nie można mówić o "zniszczonym życiu"!
Warto zwrócić się o pomoc do Lekarza i Psychologa!
Pozdrawiam