Zaburzenia erekcji w momencie rozpoczęcia stosunku

Witam. Mam następujący problem. Poznałem nową dziewczynę i podczas pieszczot jak wiem że może dojść do stosunku nie mam erekcji. W innych sytuacjach gdy wiem że do stosunku nie dojdzie nie ma tego problemu. Z poprzednią dziewczyną miałem ten sam problem i wtedy skończylo się wizytą u lekarza i tabletkami na receptę. Moim zdaniem to ewidentnie kwestia nerwów tylko nie wiem jak sobie z tym poradzić

Jeśli poprzenio pomogła recepta, to prawdopodobnie i teraz pomoże.
W Toruniu i Bydgoszczy jest dr Fronczek.
Najskuteczniejsza jest farmakoterapia plus oddziaływanie psychoterapeutyczne.
Generalnie rokowanie jest zwykle korzystne.
Pozdrawiam. JW, Poznań.