Zanik erekcji po jednym stosunku

Mam dość poważny problem. Nie bardzo wiem co z tym zrobić i czy to nie jest objaw jakiejś choroby. Na początku gdy rozpocząłem współżycie sexualne potrafiłem dojść nawet 8 razy w ciągu nocy. Nie miałem najmniejszych problemów żeby po erekcji za chwilę być ponownie gotowy do sexu. Teraz wszystko kończy się po jednym razie. Czy to oznaka jakiejś choroby?

Dzień dobry!

Tzw. okres refrakcji jest indywidualny dla każdego mężczyzny, ale też zmienia się w ciągu życia, z wiekiem, z etapem związku, etapem życia, ogólną kondycją itp. Kilka orgazmów w niewielkich odstępach czasu (np. 8 erekcji i orgazmów jednej nocy) nie jest normą zdrowotną, którą powinien/ musi wykazywać każdy mężczyzna. Dotyczy raczej mężczyzn bardzo młodych i/ lub świadczy o bardzo namiętnym okresie w związku (najczęściej początkach związku z nową atrakcyjną partnerką), który naturalnie nie może trwać wiecznie. Zaspokojenie po pierwszym stosunku i "tylko" jeden orgazm mężczyzny nie jest niczym niepokojącym.

Pozdrawiam!

Zbyt mało informacji jest w poście, by cokolwiek sądzić.
Zasadniczo norma to jeden stosunek, więcej to premia dawana częściej młodym przez Naturę.
Dla uspokojenia jednak skorzystałbym ewentualnie z konsultacji znanego lekarza, dr Bojara w Lublinie (przyjmuje też w Warszawie).
Pozdrawiam. JW, Poznań.