Zaczerwienienie na skórze twarzy po zabiegu z użyciem kwasu

dzień dobry, 2lata temu użyłam kremu z kwasami na twarz, w jednym miejscu położyłam za dużo i za długo przytrzymałam w skutek czego zrobił się strup. od tego czasu to miejsce jest zaczerwienione. czy zaczerwienione miejsce kiedyś zniknie?

Witam można udać się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej lekarz obejrzy skórę i dobierze metody leczenia, być może należy zastosować miejscowo peelingi lub laser IPL.