Zagrożenia związane z połknięciem spermy chorej osoby

Witam Jakie są zagrożenie gdy osoba jest chora a zdrowa osoba połknęła spermę.Czy jakieś badania się wykunuję dla tej osoby,która była zdrowa a została zarażona.Jakieś leki się bierze czy coś innego. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Witam. W przypadku połknięcia spermy istnieje bardzo niewielkie ryzyko przeniesienia chorób zakaźnych. Dla pewności proponowałabym jednak wykonać celowane badania w kierunku zakażenia którego się Pani obawia.