Zamknięty w sobie i wycofany 24-latek

Mój syn jest bardzo zamkniety w sobie , ma 24 lata, siedzi w domu , nie ma żadnego kolegi, był zarejestrowany w PUP ale nie chodził na podpis i go usunieto , teraz za nic nie chce ponownie sie zarejestrować, niec go nie obchodzi, nie przejawia żadnych chęci do jakiegokolwiek działania, gdy zaproponowałam zeby jechał ze mną do Niemiec do pracy to w dniu wyjazdu wyszedł z domu i wrócił wtedy jak ja juz pojechałam, nie odbierał tel, został z moja mamą i siostrą , jak moge mu pomóc, by nie bał się

Problem jest złożony i.wymaga podjęcia zdecydowanych działań. Proponuję udać się z problemem do psychologa, który na podstawie pełnych informacji zaproponuje pewne rozwiązania. Niestety drogą internetowego forum więcej nie potrafię pomóc.

Witam. Sprawa wygląd poważnie i dobrze, że Pani szuka pomocy. Proszę umówić psychiatrę na wizytę domową, być może jemu uda się nawiązać kontakt z synem. Być może lekarz będzie w stanie coś więcej Państwu doradzić. Pozdrawiam