Zanik czucia na brodzie po usunięciu zęba z kości żuchwowej

W czerwcu ubiegłego roku miałam operację, czy też zabieg na żuchwie. Przypadek dość dziwny, bo mój ząb stały nie wyszedł na zewnątrz tylko przemieścił się na spód kości żuchwowej. Ząb usunięto, byłam pod całkowitym znieczuleniem, ale czucie nie wróciło. Pasmo grubości kciuka na brodzie, wardze, dziąśle i zębie dalej nie jest w 100 % wyczuwalne. Gdzie mam się udać i co zrobić? Mówiono mi że, jest opcja iż nerw podczas zabiegu może być uszkodzony, a po jednak stwierdzono, że do 3 miesięcy powróci.

W niektórych przypadkach nie czucie nie powraca.
Jest to rzadkie powikłanie po usunieciu zęba 8 w położeniu blisko kanału nerwu