Zanik oparzenia na ustach

Witam, Kilka miesięcy temu oparzyłem się na ustach papierosem. Czytałem, że problem po kilku dniach powinien sam zniknąć, lecz u mnie trwa on już kilka miesięcy. Byłem u dermatologa, lekarza rodzinnego i mówią, że nic nie widać, jednak na środku górnej wargi mam małą bulkę, która jest widoczna. Dzisiaj znowu byłem u lekarza i dostałem aphtigel, ale powiedział, że osobiście nic nie widzi. Co można zrobić, żeby to znikło? Może spróbować przebić? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli Pan widzi to proszę u lekarza pokazać to w ten sam sposób jak ogląda to Pan w lustrze. Proszę nie przebijać i ponownie udać się do lekarza.