Zapalenie żołądka i dwunastnicy u 46-latki

Witam! stwierdzono u mnie zolciowe zapalenie zoladka i dwunastnicy otrzymalam leki-proursan 1xwieczorem i tribux 1xna czczo rano pomimo stosowania lekow nie czuje poprawy bol utrzymuje sie nadal i mam zle samopoczucie prosze o rade dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wskazujący na stan zapalny błony śluzowej żołądka wymaga leczenia. W tej sytuacji wskazana jest ponowna wizyta u swojego lekarza oraz włączenie odpowiedniego leczenia.