Zapalenie żył a odpowiednia terapia
Zapalenie żył i zakrzepowe zapalenie żył - jakie są kroki leczenia ? Narazie otrzymałam - 10 zastrzyków Fraxodi 0,6 ml 1x1, Maść Lioton 100, po 7 dniach kontrola. Jak powinno wyglądać dalej leczenie? Do jakich lekarzy się udać. Lekarz rodzinny skierował na badanie USG Doppler, z wynikiem kontrola i otrzymałam takie leki jak wyżej.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Postępowanie jest prawidłowe. Jeśli objawy nie ustępują najprawdopodobniej konieczne będzie ponowne zastosowanie zastrzyków. Dodatkowo może się Pani zgłosić do chirurga.
Pozdrawiam.