Zapalenie żył a odpowiednia terapia

Zapalenie żył i zakrzepowe zapalenie żył - jakie są kroki leczenia ? Narazie otrzymałam - 10 zastrzyków Fraxodi 0,6 ml 1x1, Maść Lioton 100, po 7 dniach kontrola. Jak powinno wyglądać dalej leczenie? Do jakich lekarzy się udać. Lekarz rodzinny skierował na badanie USG Doppler, z wynikiem kontrola i otrzymałam takie leki jak wyżej.

Piotr Pilarski

Postępowanie jest prawidłowe. Jeśli objawy nie ustępują najprawdopodobniej konieczne będzie ponowne zastosowanie zastrzyków. Dodatkowo może się Pani zgłosić do chirurga.

Pozdrawiam.