Zastosowanie Klabax a różowe upławy

Witam. Niedawno zakończyłam tygodniową kurację antybiotykiem Klabax (chorowałam na zapalenie oskrzeli). Po zakończeniu kuracji zauważyłam krew na wkładce - to trwa już 4 dni, z początku krwi było mało, potem więcej, ze skrzepami, teraz krwi jest mniej, za to różowawe upławy i dziwny zapach. Nie odczuwam świądu czy pieczenia, jedynie dziś zauważyłam lekko nabrzmiałe podbrzusze. Czy to może być wina antybiotyku? Czekam na termin do gin. i trochę się martwię.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. raczej nie bezpośrednio od antybiotyku. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.