Zbyt luźny napletek?

Mam taki problem, otóż skórka na penisie podczas wzwodu jest zbyt luźna. To znaczy, ta część, która powinna przylegać pod żołędziem niestety tego nie robi, co skutkuje np. niemożnością nałożenia prezerwatywy. Dodam, że wcześniej było wszystko ok, dopiero niedawno się tak zrobiło. Jest to coś poważnego czy raczej nie?

Prawdopodobnie tak jak Pan pisze napletek jest zbyt wiotki, zbyt dużo go dlatego są problemy z naciągnięciem na penisa prezerwatywy. Jeśli jednak ten stan nie przeszkadza Panu w odbywaniu stosunków seksualnych bez prezerwatywy to raczej nie stanowi to problemu. W przypadku kłopotów z tym związanych można poddać się zabiegowi plastyki takiego napletka. Proszę w tej sprawie skonsultować się z urologiem.