Zbyt niska waga u 6,5-miesięcznego dziecka

Witam mam problem z wagą mojej córeczki ma 6,5 miesiąca i waży 5490 nasza Pani doktor twierdzi ze to za malo na jej wiek urodziła się malutka bo 2750 i 54 cm apetyt ma całkiem dobry chociaż są dni kiedy mało zjada wprowadziliśmy jej już kaszki zupki dania ze słoiczków kaszke sinlac a waga i tak w gore nie idzie zbyt duzo usg brzuszka ok CRP ok posiew kalu moczu ok morfologia z rozmazem : HCT 32,60% WBC 17,40 ^9/L LYMPH% 78,5% NEUT%12,0% LYMPH

Aleksander Ropielewski

Bez poszerzenia diagnostyki nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie jakie kroki podjąć w tej sytuacji. Ważne są również inne wyniki pomiaró antropomorficznych aby stwierdzić jednoznacznie, że córka ma zaburzenia wzrostu.