Zmiana lita zamostkowo po stronie prawej w klatce piersiowej

Klatka piersiowa:Zmiana lita zamostkowo po str.prawej o wymiarach ok.30x30x40mm (SUV 3,0). W szczytach obu płuc drobne zmiany guzkowo-włókniste ze zwapnieniami nie wykazujące pobudzenia metabolicznego glukozy - charakteru poswoistego. Pobudzenie metabolizmu FDG w topografii opłucnej ściennej, przykręgosłupowo po str.lewej (SUV max do 5,9 w IV przestrzeni miedzyżebrowej)

Witam serdecznie,

Proszę udać się z wynikiem do lekarza onkologa lub pulmonologa w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.