Zmiana pływowa w kanale kręgowym

Maz wyszedl ze szpitala,za miesiac operacja.mowili ze to przepuklina,rwa,dyskopatia.wynik z rez.pokazal cos jeszcze.podaje:W kanale kreg.na tylnej pow.TrzonuL2 dobrze odgraniczona zmiana ogniskowa o wym.20/9/13mm wypelnia swiatlo kanalu kregowego. O wys sygn.MR w czasie T1 zaleznum i stir oraz niejednorodnym w szasie t2zaleznym. Niejednorodna kolekcja lynu. Obraz mr sugeruje zmiane o charakt. Plynowym z przebytym krwawieniem.chcialam zapytac jak to bedzie wygladalo,jak dlugo,powiklania.boje sie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji koniecznie proszę skonsultować się z neurochirurgiem, gdyż z całą pewnością konieczna będzie operacja odbarczająca oraz usuwająca zmiany dyskopatyczne.