5 pobudzeń nadkomorowych z 5 pojedynczych pobudzeń

Dzien dobry:) odebrałam dzis badania Holtera i proszę o interpretacje wyników poniewaz sie stresuje a lekarza mam za tydzień. Oto ono : 5 pobudzen nadkomorowych z 5 pojedynczych pobudzen. Epizody ST: Maks. obnizenie ST -2.56mm na kanale 2 Maks uniesienie ST 1.81 mm na kanale 1 Rezultat QT maksymalny interwal QT 440ms o godzinie 6.39 wtedy spałam maksymalna QT 526ms wykonywanie czynnosci domowych (sprzatanie gotowanie itp) minimalny 270ms 16.07 po przebiegnieciu paru metrów minimalny Qtc320ms

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę o konsultację z lekarzem kardiologiem zlecającym badanie. Trzeba ocenić co może być ewentualną przyczyną wydłużenia QT i występujących przy tym dolegliwości klinicznych. Pozdrawiam.