65 kg przy 193 cm wzrostu i pomoc w doborze diety dla 21-latka

Witam chciał bym sie dowiedziec jaka by doradzili mi panstwo diete gdy ważę 65kg mam 193 cm wzrostu i mam 21 lat Dziekuje Dawid

Witam. Aby ustalić jadłospis "skrojony na miarę" potrzebny jest dokładny wywiad żywieniowy, tryb życia, pora i ilość zjadanych posiłków, upodobania kulinarne. Wtedy taka dieta przynosi wymierne korzyści. Proszę napisać do mnie, a prześlę panu ankietę do wypełnienia. Układam diety-mailowe. www.navita.pl adres dietetyk@navita.pl