Badania serca po ostrej niewydolności serca

Niedawno doznałam ostrej niewydolności serca. Miałam problemy z oddychaniem ,zesztywniały mi wszystkie kończyny, zdrętwiały mi usta. miałam problemy z mową, Miałam drgawki,traciłam świadomość. Ciśnienie 236/158. Badania biochemiczne nieprawidłowe. Zrobiłam TK serca w ktorym wyszło w segmencie IX płuca prawego pojedyńcze ognisko rozedmy. Pasmowate ogniska konsolidacji w przypodstawnej grzbietowe części miązszu płuc - zmiany włókniste pozapalne. Czy ma to jakiś związek ? Czy to się leczy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane w CT zmiany nie mają związku z przebytą ostrą niewydolnością serca. Ani pojedynczego ogniska rozedmy ani zmian włóknistych pozapalnych się nie leczy. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.