Bezradność i uczucie samotności u dorosłej kobiety

Witam,mam 33 lata,zawsze byłam raczej nieśmiała,ale nigdy nie miałam takich problemów ze sobą jak obecnie.Strasznie się wszystkiego lękam,czuje się taka bezradna,beznadziejna,aby marudzę,użalam się nad sobą,ciągle porównuje do kogoś i tym bardziej wzrasta wtedy moja niska samoocena.stresuje mnie wszystko,zmiana pracy,otoczenia, itp.i też wszystkim się przejmuje nie czuje się dorosła tylko jak dziecko.

Witam serdecznie,
Myślę, że odpowiednim dla Pani rozwiązaniem byłaby pomoc psychologa. Dzięki niej poradziłaby Pani sobie z dręczącym Panią od wielu lat problemem nieśmiałości, wzmocniłaby Pani poczucie własnej wartości oraz nauczyłaby się Pani radzenia sobie ze stresem.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie zostawać samej ze sobą i swoją samotnością i sięgnąć po pomoc psychologiczną, by mogła Pani odbudować swoje poczucie wartości, by poczuć się ważną i kochana przez samą siebie..., a reszta to, co dla Pani ważne samo przyjdzie.., czego serdecznie Pani życzę.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam Panią do kontaktu na Skype.

Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com