Ból brzucha w okolicy jajników

Witam. Od trzech czy czterech dni męczy mnie lekko kłujący ból na przemian w okolicy prawego, lewego jajnika bądź jednocześnie obu, towarzyszy temu również ból kręgosłupa w części lędźwiowej. Dodatkowo odczuwam niewielkie nudności, ale nie wymiotuję. Miesiączkę miałam raczej o czasie i w normie, tak mi się przynajmniej wydaje. Ostatnio towarzyszyło mi wiele stresowych sytuacji. Kiedyś przytrafiło mi się już coś podobnego, ale ból ustał i zbagatelizowałam sprawę. Teraz jednak jestem zaniepokojona i bardzo martwi mnie ta sytuacja, bardzo proszę o podpowiedz co może mi dolegać. Pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Przedstawione w pytaniu informacje nie są wystarczające dla potawienia diagnozy. Doradzam wizytę u lekarza rodzinnego, który będzie miał możliwość zebrania wywiadu i zbadania Pani. Na podstawie tak uzyskanych informacji zaplanuje badania dodatkowe, ew. konsultacje specjalistyczne. Ich wyniki powinny pomóc w postawieniu właściwej diagnozy niezbędnej do zaproponowania odpowiedniego postępowania w celu eliminacji przyczyny dolegliwości.

Pozdrawiam.