Ból i guzek w pachwinie w miejscu blizny po cięciu cesarskim

Witam. Jestem po 2 cięciach cesarskich, ostatnie było trzy lata temu. Od kilku dni odczuwam ból w lewej pachwinie w miejscu blizny po cięciu. Po pewnym czasie pojawił się w tym miejscu guzek. Jest twardawy, raczej nie ruchomy. Przy dotyku bolesny, przy codziennych czynnościach czuje uwieranie w tym miejscu. Guzek spowodował uwypuklenie skóry i widać deformację ciała w tym miejscu w stosunku do prawej strony. Myślałam, że pokarze się w tym miejscu krosta, ale to już ponad tydzień trwa. Pomocy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę zgłosić się do ginekologa. Możliwe iż jest to ognisko endometriozy w bliźnie po cc.