Ból i pieczenie języka oraz biały nalot a sposób leczenia

Witam. Byłam dzis u laryngologa,zostałam skierowana,poniewaz poszłam do lekarza rodzinnego,z bólem,pieczeniem języka i białym nalotem,do tego,uczuciem ciała obcego w przełyku. Dostałam preparaty do płukania jamy ustnej i...antybiotyk... sądziłam bardziej,ze na takie cos dostane preparaty przeciwgrzybicze,czy diagnoza lekarki jest trafna? nie okresliła dokladnie co mi dolega... Dziekuje za odpowiedz.

Nie bierz antybiotyku! Tylko tyle ostatnio potrafią! Lekarz powinien postawić diagnozę i poinformować dokładnie pacjenta o rodzaju jego choroby. Antybiotyk potrafi zabić. Idź do gastrologa może to choroba refluksowa przełyku?