Ból łokcia i mięśni po 3. latach od wydłużenia kości ramiennej

W 2011 roku przeszedlem operacje wydluzenia kosci ramiennej prawej. Przed operacja chodzilem na silownie i wszystko bylo w porzadku. W 2012 usunieto aparat wydluzajacy z zaleceniem oszczedzania reki. Wiec poczekalem rok po zdjeciu aparatu i wrocilem na silownie. Niestety dokuczal mi bol w lokciu i mocny bol miesni. Czy jest mozliwe ze miesnie nie rozciagnely sie wraz z koscia i stad ten ogromy bol miesni po jakimkolwiek wysilku? Dodam ze nie bylo przykurczu w lokciu

Trudno mi to określić bez bezpośredniego badania. Mięśnie pracują niezależnie od wydłużonej kości i raczej obecnie problem tkwi w samej morfologii przebudowanej kości ramiennej. Radzę w tej sprawie udać się na kontrolną konsultację do ortopedy prowadzącego. Zapewne badanie RTG lub być może bardziej specjalistyczne TK lub NMR wyjaśnią co jest powodem obecnych dolegliwości.