Ból palca a zanokcica

Przy nacisku BOKU PALUCHA nie całego paznokcia pojawia się lekki ból lecz gdy przejade bo boku nożyczkami a są dosyć mocno przyciśnięte do boku nie odczuwam bólu. Zaczerwienienia brak ropy także co najwyżej jest lekki obrzęk. Z internetowych informacji wynika że może być to zanokcica... A wrastajacy paznokiec chyba obejmuje całego paznokcia a nie jeden bok....

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na wrastanie paznokcia. Nie można wykluczyć zapalnego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.