Ból podbrzusza po lewej stronie a odczuwanie guzka

Witam. Od dwóch dni odczuwam straszny ból podbrzusza po lewej stronie. Na początku nie było to zbyt uciążliwe, teraz jednak nie potrafie podniesc sie z łóżka. Odczuwam guzka po lewej stronie. Mam zamiar wybrac sie jutro do lekarza, z tym że czytałem dużo teraz na forum i zdania są bardzo zróżnicowane. Lekarze też do końca nie są w stanie nic powiedziec. czy powinienem najpierw wykonac jakies badania? Idą swieta i obawiam sie ze nie dam rady nic załatwic. Nie chce cierpiec przez całe świeta.

podstawą jakiejkolwiek DIAGNOSTYKI SĄ WYWIAD I BADANIE LEKARSKIE!! cała reszta badań to tzw badania dodatkowe wiec trzeba zacząć od BADANIA FIZYKALNEGO!!!

Wesołych Świąt życzę!