Ból w klatce piersiowej po zawale serca

rok temu mialem zawal serca i wstawili mi 2 stenty pracuje na pelny etat ostatnio przerzucilem w pracy 8 ton na drugi dzien mialem bole w klatce piersiowej i pojechalem do szpitala nie bylo zawalu przepisali mi monoazotan izosorbidu bardzo zle sie po nim czuje bole glowy slabosc nie moge wstac z lozka mowilem lekarzowi ale kazal mi brac czy musze to brac choc nie mam boli moze to byly bole od dzwigania i czy moge dzwigac zazywam leki aspirin,clopidogrel,atorvastatin ramipril

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym stanie należy zmienić intensywność pracy. Wspomniane leki stosuje się w celu prewencji kolejnego epizodu zawałowego. Wskazane jest konsultacja z kardiologiem.