Ból w prawym boku i parcie na pęcherz

Witam. Od 2 tygodzi boli mnie w prawym boku (jajnik) i po lewej stronie ostatnio też zaczeło. W dodatku mam parcie na pęcherz i często oddaje mocz. Bola mnie tez nerki. byłam u ginekologa który strwierdził ze to zapalenie pecharza. nie robił żadnych badań. bardzo boja mnie te jajniki aż zwijam się z bólu. Czesto wydaje mi sie ze to przez problemy trawienne. USG jajników i macicy ogólnie wyszło bardzo dobrze. Za dzień, dwa powinnam miec okres

Elżbieta Rhone

Witam,
z takimi objawami powinna się Pani koniecznie udać do lekarza. To co się wydaje być bólem jajników niekoniecznie musi nim być - źródło tego bólu może być zupełnie inne, np. kolka nerkowa. Konieczne jest dokładne badanie i wywiad. Ważne jest także wyleczenie zakażenia układu moczowego.