Bóle i ucisk w okolicy mostka a chrypka

Witam , od kilku dni mam chrypkę ,( chce dodac ze tą chrypkę mam od zawsze , ale czasem znika ) mam tez obecnie bóle i ucisk w okolicy mostka wczoraj bolało mnie także z lewej strony pod żebrami , chcę jeszcze dodać że wnocy budziłam się z bulem jakby klatki piersiowej i plecow i rano jak by mnie w gardle zatykało , prosze o porade co to moze byc ? mam nadzieje ze nic powaznego. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz .

Potencjalnych przyczyn jest wiele, niektóre niestety mogą być poważne ( w najgorszym wypadku nawet przebyty zawał ) ale nie da się stwierdzić dokładnie na podstawie przedstawionych przez Panią informacji. Proszę udać się do lekarza POZ który będzie Panią mógł zbadać i zadecydować do dalszym postępowaniu.