Bóle jajników, zawroty głowy i lekkie mdłości a możliwość ciąży

Mam pytanie w dniach owulacji 19-23 mialam zblirzenie z partnerem bez zabespieczenia od 4 dni mam dziwne bole jajnikow, jakby ktos je naklowal iglami do tego zawroty glowy i letkie mdlosci 2 dni temu wykonalam test i wynik byl negatywny a nastepnom miesiaczke mam miec 7 lutego czy to mozliwe ze moge byc w ciazy?

Jeśli współżyła Pani bez zabezpieczenia w okresie okołoowulacyjnym to oczywiście jest bardzo duża szansa , że jest ciąża. Test ciążowy wykonany w terminie, który Pani podaje mógł być ujemny. Proszę wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki tj około 7.02. Pozdrawiam