Mdłości, katar a współżycie seksualne

27.02 2015 mialam ostatnia miesiaczke w polowie marca wspolzylam z narzeczonym do 28.03 2015 mam dostac kolejna miesiaczke a jestem przed miesiaczka mam wymioty mdlosci katar i utrzymuja sie z tydzien czasu czy moge wykonac test ciazowy przed miesiaczka czy po i czy to moze byc ciaza dodam ze bylam raz w ciazy i poronilam i nie chce przechodzic drugi raz dodam tez ze chodze czesciej do toalety i oddaje mocz

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny gdy został wykonany po około 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia. Najlepiej wykonać test w lub po terminie spodziewanej miesiączki.
Objawy ciąży np nudności występują zazwyczaj dopiero po kilku tygodniach ciąży. Proszę wykonać test ciążowy i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam